Республика медицина китапханә-мәгълүмат үзәге хезмәткәрләре «Урологиядә инновация технологияләре» бөтенроссия фәнни-гамәли конференциясендә катнашты

2022 елның 22 апреле, җомга

22 апрельдә Казанда узган «Республика медицина китапханә-мәгълүмат үзәге» ДАУ хезмәткәрләре «Урологиядә инновация технологияләре» бөтенроссия фәнни-гамәли конференциясендә катнашты. Конференция программасы урологиянең һәм онкоурологиянең көнүзәк мәсьәләләренә багышланган иде. Чара табибларның өзлексез медицина белеме бирү программасы чикләрендә үтте, аның эшендә РФ һәм чит илләрнең әйдәүче белгечләре катнашты.  Безнең хезмәткәрләр Республика медицина китапханә-мәгълүмат үзәге фондыннан урология буенча сирәк һәм хезмерге заман хезмәтләрен  тәкъдим итте.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: